Лише один вечір 11 грудня на великих екранах покажуть фільм-концерт «Розділові Наживо». Це екранізація останнього виступу культового мультидисциплінарного проєкту «роздІловІ» за участі Сергія Жадана (текст / голос), Олі Михайлюк (ідея / візуалізації), Олексія Ворсоби (акордеон), Томаша Сікори (експериментальні інструменти та саксофон) та Сергія Пілявця (VJ).

Режисер-постановник фільму Вадим Ільков зібрав 11 найкращих операторів України. 11 камер одночасно слідкували за останнім виступом «роздІлових», не пропускаючи жоден рух артистів. У результаті сам фільм став дослідженням творчого процесу, розкриваючи перед глядачами несподівані та захоплюючі моменти творення мистецтва, можливості бути разом, чути й відчувати один одного.

«роздІловІ» досліджують поезію через музику та візуальні образи, звертаючи увагу на ритми та інтонації. Це чуттєвий твір про любов, ніжність, смерть, терпіння до тих, хто поряд, про тишу. Вперше проєкт було презентовано у грудні 2012 року в Івано-Франківську та Києві на основі книги Сергія Жадана «Вогнепальні й ножові». З того часу «роздІловІ» об’їздили з виступами всю Україну, від Тернополя до Бахмута.

Коли: 11 грудня о 19:00 та о 20:00.

Де: кінотеатри «Київська Русь», «Жовтень», «Планета кіно», «Мультиплекс», «Баттерфляй ДеЛюкс».

Вартість квитків: від 100 грн. Детальніше.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.

Sourse: vechirniy.kyiv.ua

No votes yet.
Please wait...

ОСТАВЬТЕ КОММЕНТАРИЙ

Please enter your comment!
Please enter your name here