Новорічні свята та Різдво 2020 у Києві

14 – 20 грудня у самому серці Києва, в Українському домі, з’явиться новий затишний осередок свята, де об’єднаються традиції та сучасність: Фестиваль «ДоДому на Різдво».

– Фестиваль «ДоДому на Різдво» – це спроба створити свято справжнього українського Різдва «тут і зараз». Ми хочемо оживити народні традиції різдвяного святкування – веселу, яскраву, магічну і родинну атмосферу. Наповнити ці світлі дні особливим змістом, теплом і любов’ю. Показати, що традиції можуть органічно увійти у наше прогресивне сьогодення, – розповідають організатори.

 

На гостей Українського дому чекає активна, насичена програма подій:

— мистецькі проєкти та унікальні інсталяції;

— фантастичні світи українського наїву;

— творчі майстерні й креативні артілі;

— майстер-класи від художників та народних майстрів;

— розваги для дітей та дорослих;

— тематичні фотозони.

Серце фестивалю – чудовий святковий ярмарок. Тут ви знайдете подарунки для дому, родини та друзів: новорічні прикраси, декоративні та текстильні вироби, handmade продукцію, оригінальний одяг, артвироби для дому, смаколики та ласощі.

У межах фестивалю буде представлено два виставкових проєкти:

«Земля Івана», присвячений творчості художника Івана Приходька, який вже понад 50 років плідно працює у сфері декоративного розпису, народної іграшки та дерев’яної скульптури. 

«На гостини до родини», який представить роботи трьох поколінь Примаченків: Марії, Федора й Івана. Марія, Федір та Іван жили й творили у хаті в селі Болотня на Київщині, що збереглася до наших часів.

Крім того, на «ДоДому на Різдво» ви зможете побачити унікальний масштабний мистецький твір, який стане справжнім святковим сюрпризом.

А 19 грудня на дітей та їх батьків очікує захопливе святкування Дня святого Миколая. Фестиваль «ДоДому на Різдво» радо відкриє свої двері для родин з дітьми, компаній друзів та всіх охочих зануритися в атмосферу справжнього українського Різдва.

Коли: 14 – 20 грудня.

Де: Український дім, вул. Хрещатик, 2.

Вхід вільний.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.

Sourse: vechirniy.kyiv.ua

No votes yet.
Please wait...

ОСТАВЬТЕ КОММЕНТАРИЙ

Please enter your comment!
Please enter your name here