Навігатор на 23-те грудня: куди піти у Києві

Марія КАТАЄВА

Останній робочий понеділок року пропонуємо провести в гарній компанії. Сьогодні на вас чекають відкриття виставки творів юних художників, мультфільми про кібербулінг, майстер-клас про емоції, музика Німеччини й Австрії XVII-XVIII століть на старовинних інструментах, презентація проєкту "100 знакових творів українською мовою" та багато іншого.

ВЕЧІР З МИСТЕЦТВОМ.

Виставка "Ой хто, хто Миколая любить"



Виставка учнів Художньої студії при Національній спілці художників України. За яскравими фарбами — душа і величезна робота студійців і викладача. На виставці будуть представлені роботи наймолодшої, підліткової групи. 

Теми обрані найрізноманітніші — ця і яскрава Коляда, і затишок новорічного святкування, і майже монохромні гірські засніжені пейзажі, і філософські роздуми на тему карнавалу та масок, що усі ми їх носимо. На відкритті ви зможете познайомитесь з юними художниками.

Коли: о 17.00

Де: Музей-квартира П. Г. Тичини, вул. Терещенківська, 5, кв.1

Вхід вільний

ВЕЧІР АКТУАЛЬНИЙ.

Мультфільми про кібербулінг: невигадані історії



Влітку Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA спільно з Інститутом соціальної та політичної психології НАПН та Громадською спілкою «УАнімА» в межах Кампанії проти кібербулінгу провів Всеукраїнський конкурс для дітей і зібрав історії про те, як їм вдалося впоратися із цькуванням у мережі.  Далі Docudays UA та «УАнімА» оголосили конкурс проєктів документальної анімації для режисерів. Автори кращих сценаріїв, в основу яких лягли невигадані історії переможців дитячого конкурсу, створили те, чого в Україні ще не бачили, – документальну анімацію про кібербулінг. 

На прем’єру завітають автори роликів: художниця-аніматорка Діана Денис, режисер Денис Сполітак та команда митців – художниця, сценографка Тереза Яковина і фільммейкер Юрій Юдін. А також діти, чиї історії лягли в основу анімаційних роликів.

Коли: о 17.00

Де: Veteran Hub, вул. Юрія Іллєнка, 42

Вхід вільний, реєстрація 

ВЕЧІР ПСИХОЛОГІЧНИЙ.

Магія обійм із власними почуттями



Бути в контакті зі своїми почуттями — означає бути фізично здоровою людиною. Розпізнавати почуття, називати їх своїми іменами, вміти проявляти їх і розуміти, як з ними справлятися — це базові навички, без яких неможливе щасливе, повноцінне життя. Про все це ми будуть говорити на лекції Яни Калаушиної.

Коли: о 19.00

Де: Dialog hub, вул. Володимирська, 43

Вхід вільний, реєстрація 

ВЕЧІР МУЗИЧНИЙ.

«На перетині світів: Чембало, скрипка, тафельклавір»



Звучатиме музика Німеччини й Австрії XVII-XVIII століть. А саме твори класиків Йоганна Себастьяна Баха, його сина – Карла Філіпа Емануеля, Дітріха Букстегуде та Вольфганга Амадея Моцарта, на якого вплинув і Карл Філіп Емануїл, представлять піаністка і клавесиністка Наталія Сікорська та скрипаль Ілля Король. Цього вечора барокова скрипка, копія старовинного чембало й автентичний тафельклавір 1812 року дозволять відтворити атмосферність минулих століть.

Коли: о 19.00

Де: Національна філармонія України, Володимирський узвіз, 2

Вартість квитка: 70-350 грн.

Польща: Музичні історії Світу з Олександром Пірієвим



Унікальні факти, таємничі історії з життя та створення всесвітньо відомих творів і сама Музика в Другому концерті нового проекту Олександра Пірієва – музиканта та продюсера. Як Фридерик Шопен став символом Польщі? Як Вітольд Лютославський став одним зі стовпів європейського авангарду ХХ ст.? Що таке сакральний мінімалізм і чому саме поляк Хенрік Гурецький став його символом? Як польский Полонез став головним танцем Франції?

Коли: о 19.00

Де: Національна музична академія ім. Чайковського, вул. Городецького, 1-3/11

Вартість квитка: 100-400 грн.

Концерт «Класика в Хлібні»



Культурний центр Дім "Майстер Клас" представляє 9 сезон проекту MK Classics – «Класика в Хлібні».  В програмі — твори Й. Брамса (Соната для скрипки і фортепіано A-dur, Соната для віолончелі і фортепіано e-moll,Тріо для фортепиано, скрипки і віолончелі H-dur). Виконують Олександр Корнєв (скрипка) / Юліанна Рум’янцева (фортепіано) / Олексій Шадрін (віолончель).

Коли: о 19.00

Де: Національний заповідник «Софія Київська», зал «Хлібня»

Вартість квитка: 150 грн.

ВЕЧІР ЛІТЕРАТУРНИЙ.

Презентація проекту "100 знакових творів українською мовою"



"Від Сковороди до сьогодення: 100 знакових творів українською мовою" – перший літературний ТОП-100, покликаний розповісти українцям і світу про найважливіші літературні твори, написані українською мовою.  Його уклали члени Українського осередку Міжнародного ПЕН-клубу.

До списку входять твори, які збагатили українську та світову літературу, відзначаються особливим авторським стилем, запропонували нові ідеї та смисли, вплинули на розвиток української мови та становлення України, – таким є головний критерій, на який мали зважати укладачі списку. Окрім того, іншими його особливостями є те, що до нього ввійшли лише твори, написані українською мовою у XVIII-ХХІ століттях, і що у ньому представлені поезія, проза, драматургія, есеїстика й мемуари, але до нього не входять наукові видання. Ще одна важлива деталь – кожен автор у цьому ТОП-100 представлений лише одним твором.

Коли: о 19.00

Де: Книгарня Є, вул. Лисенка, 3

Вхід вільний

Дивіться красиві відео та цікаві репортажі на нашому каналі в Youtube!

Sourse: vechirniy.kyiv.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *