Навігатор на 12-те березня: куди піти у Києві

Нагадуємо, від сьогодні у Києві запроваджують  обмежувальні заходи з метою попередження розповсюдження коронавірусу. Зокрема, обмежується проведення масових заходів (понад 60 осіб), до участі в заходах допускають лише осіб, які пройшли термометрію. Тому сьогодні ми пропонуємо вам камерні заходи — але слідкуйте за сторінками подій, вони також можуть бути скасовані. 

Майстер-клас: Сучасна жінка: стиль, мода, краса



Хустки — один з найголовніших трендів 2020 року!  Барвисті східні, «народні» квіткові, однотонні, широкі й тонкі, з блиском або ланцюжками — хустки здавна відігравали певну магічну роль, були оберегом. В Україні хустка також має побутове й обрядове значення, в кожній родині їх виготовляли заздалегідь і зберігали для відзначення важливих подій у житті сім'ї. В бібліотеці відбудеться майстер-клас  «Сучасна жінка: стиль, мода, краса» з Наталею Заполідіс – психологом за фахом, майстринею, яка створює неперевершені оригінальні композиції з хусток. Мета пані Наталі — довести, що хустки можна носити в повсякденному житті як стильний та оригінальний  аксесуар.

Коли: о 15.00

Де: Центральна районна бібліотека імені Євгена Плужника, вул. Прорізна, 15  

Вхід вільний

Презентація роману "Доця"



З 2014 року авторка роману була волонтером у зоні АТО. За волонтерську діяльність була відзначена грамотою мера Києва.

«Доця» — це перший роман письменниці. Він був опубікований у видавництві «Білка». Події в книзі відбуваються 2014 року під час російсько-української війни на сході України. Планується екранізація роману.  В 2019 році роман отримав премію "КНИГА РОКУ ВВС".

Коли: о 16.00

Де: Центральна районна бібліотека ім. П. Тичини, вул. митрополита Шептицького, 24

Вхід вільний

Україна – не Америка. (Не)наш постмодернізм



Постмодерна ситуація в США й Україні. Архаїсти та новатори. Післячорнобильська бібліотека і післявоєнний досвід. Юрій Андрухович як наш Томас Пінчон. Юрій Винничук як наш Роберт Кувер. Василь Шкляр як наш Кормак Маккарті. Оксана Забужко як «наше всьо». Постмодерний канон й український іконостас.

Коли: о 19.00

Де: Арт-центр Closer,  вул. Нижньоюрківська, 31

Вхід вільний, реєстрація 

Паблік-ток «Чи заходимо ми в сад? Метафора саду в мистецтві»



Сади наповнюють мистецтво з давних давен, відкриваючи простір фантазуванню про Едемську прабатьківщину людства. Сади ставали полем репрезентації картини світу в різні часи, через образ саду соціологи пояснювали сутність різних політичних режимів. В останні роки сади заповнили мистецтво: вони стають темами бієнале, фреймами інноваційних проєктів. Одна з учасниць нашої розмови створила власний «Едем», користуючись інструментами сучасної науки. Іншому учаснику розмови в якийсь момент перед очима з’явилася фраза «Здається, я заходжу в наш сад» — і це стало темою Другої бієнале молодого мистецтва в Харкові в 2019 році.  Про технології та образи Раю, про фігуру садівника та досвід самоописання художників, про сади під час війни та пошуки саду в творчості українських художників різних генерацій – говоритимуть з Ольгою Кісельовою та Борисом Філоненком.

Коли: о 19.00

Де: Креативна спільнота IZONE; 2-й поверх, вул. Набережно-Лугова, 8

Вхід вільний

Покоління пепсі (за С.Жаданом)



ти не потрапив в епоху? тебе проковтнула і виплюнула риба? друг пропонує зняти порно з національною тематикою?  спалив своїх родичів і не шкодуєш про це? хочеш знімати зоряні війни, а натомість знімаєш трупи, виловлені у Харківських річках? у тебе є письменник, що вбив у тобі любов до літератури? теж вчиш італійську заради помсти?  теж відвідуєш вечори пам'яті кентаврів?  тоді тобі до нас

Коли: о 19.00

Де: Київський академічний театр на Печерську вулиця Немировича — Данченко,5

Вартість квитка: 180 грн.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.

Sourse: vechirniy.kyiv.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *