Марія КАТАЄВА
Вівторок обіцяє бути насиченим — а ми знаємо, де провеси час цікаво та корисно. Сьогодні на вас чекають майстер-клас з комунікації, розмова про YouTube-блогінг , лекції про травми, саунд-арт та жіночий постмодернізм в літературі, музичні імпровізації на тему кохання, джаз у виконанні бандури, дудука та контрабаса, вистави про підлітків та науково-технічний прогрес, події до дня пам'яті Тараса Шевченка, святкування Пуріма та багато іншого.
ВЕЧІР ПІЗНАВАЛЬНИЙ.
Цілі комунікації. Майстерня комунікації
Перш ніж вступити у взаємодію необхідно чітко розуміти — навіщо починати діалог, які у вас є аргументи і які варіанти підсумків розмови можуть бути.
Ця лекція буде корисною: педагогам, тренерам-фасилітаторам, соціальним працівникам, психологам, працівникам ЗМІ, менеджерам і усим тим, хто хоче прокачати свої комунікаційні навички.
Коли: о 19.00
Де: Dialog hub, вул. Володимирська, 43
Вхід вільний, реєстрація
YouTube-блогінг 2020: Як почати з нуля
Мрієте стати YouTube-блогером, але не знаєте, з чого почати? Хочете мати мільйони підписників і замовлення на рекламу, просто заробляти на тому, що любите, але не можете зрушити з мертвої точки? Тоді не забувайте про свою мрію і приходьте на зустріч з людьми, що дали життя сотням YouTube-каналів!
Коли: о 19.00
Де: ЦеХАБ Київ, вул. Хрещатик, 29, 2 поверх
Вхід вільний, реєстрація
Життя після травми
На лекції роглянуть що таке травма, види травм, наслідки травм, життя і відновлення після травм, попередження рецидивів після травматичного досвіду.
Коли: о 19.00
Де: Dialog hub, вул. Володимирська, 43
Вхід вільний, реєстрація
Її версія: жіночий Постмодерн у США
History vs Herstory. Як “Нічний ліс” (1936) Джуни Барнз деконструював модернізм ізсередини. “Друга стать” (1949) Симони де Бовуар як постмодерністський роман. Фемінізм=постмодернізм? Феномен Валері Соланас (“яка стріляла в Енді Воргола”). Урсула Ле Ґуїн – фантастична постмодерністка. Експерименти Кеті Акер. Пригоди романного жанру: від Гертруди Стайн до Донни Тартт.
Коли: о 19.00
Де: Арт-центр Closer, вул. Нижньоюрківська, 31
Вхід вільний, реєстрація
ВЕЧІР З МИСТЕЦТВОМ.
Марина Біндіч "Фантом". Живопис, графіка, інсталяція
Це процес пошуку. Проєкт про минуле i сьогодення. Як ці складові впливають i взаємодіють, спiввiдношення (з людськими руками) та трансформація образів.
Образи, які незрозумілі, невловимі, які не можна пояснити, але потрібно заново переосмислити, дати поштовх до вiдчуттiв… вiдчути серцем
Коли: о 19.00
Де: Gallery 83, вул. Тарасівська, 3а
Вхід вільний
Академія о сьомій: саунд-арт. Лекторка — Дар'я Шевцова
Термін «саунд-арт» увійшов до широкого вжитку наприкінці 1990-х років, хоча історія цього напряму бере початок ще із практик футуристів та композиторів початку XX століття. Цілий ряд художників активно досліджував можливості звукового середовища і його інтеграції в поле мистецтва: Луїджі Руссоло в 1913 році створив перші шумові інструменти, трохи пізніше у тому ж десятилітті дадаїсти та сюрреалісти експериментували з фонетичною поезією, а у 1950-х Джону Кейджу вдалося емансипувати звук у п’єсі тиші 4'33'’. Подальша історія саунд-арту була пов’язана насамперед із стрімким розвитком технологій. Втім, дослідники досі не можуть дійти згоди щодо деяких аспектів визначення звукового мистецтва, а також питання про розмежування саунд-арту та музики. Кураторка простору Closer та співробітниця Дослідницької платформи Дар'я Шевцова розповість про особливості цього жанру, його історію та експерименти.
Коли: о 19.00
Де: PinchukArtCentre, вул. Велика Васильківська/Басейна 1/3-2, 3й поверх
Вхід вільний. Реєстрація
ВЕЧІР МУЗИЧНИЙ.
Чорно-білий Джаз у жіночих фантазіях
Імпровізації на тему Кохання від відомого джазового піаніста, народного артиста України Володимира Соляника. А ще несподіваний перформанс на тему Фрідеріка Шопена.
Коли: о 19.00
Де: Будинок Актора у Києві, Ярославів Вал, 7
Вартість квитків: 100-300 грн.
Весна, Бандура, Дудук, Контрабас в стилі Джаз
Цього вечора насолоджуйтесь ніжною, глибокою і водночас яскравою і всеохоплюючою музикою у неймовірному поєднанні інструментів. Бандура Романа Гриньківа зачаровує і надихає, неймовірні мелодії дудука та духових інструментів Олексія Корчагіна та фантастична гра на контрабасі Ростислава Гірника полонять ваші серця з першої миті концерту.
Прикрасить програму вокальним супроводом чарівна Лариса Дедюх, а розкішна Анжеліка Рудницька доповнить програму художнім словом.
Коли: о 19.00
Де: Центр Культури та Мистецтв, вул. Ірининська, 6
Вартість квитків: 180-440 грн.
ВЕЧІР В ТЕАТРІ.
Над прірвою в житах
Найзнаменитіший роман Джерома Селінджера може бути названий сучасним «романом виховання» підростаючого покоління. Перш за все, в нім важливим вважається мотив «переходу». Головний герой, шістнадцятилітній підліток Холден сам говорить, що у нього «перехідний вік», тобто проміжний час між дитинством і дорослістю. Період підліткового не сприйняття і безвідповідальності. Але не лише цей мотив обумовлює поведінку Холдена. Важливо було відобразити в спектаклі ті подієві факти, які вплинули на психіку героя, на його вчинки.
А далі божевільна історія, яка сталася в Різдво. Крок в доросле життя, три дні наодинці з самим собою і навколишнім світом. Неусвідомлений «похід краєм прірви».
Коли: о 19.00
Де: Центр Леся Курбаса, вул. Володимирська, 23б
Вартість квитків: 150 грн.
Гарантія 2 роки
Знайомтесь, Райне Куккіа — наш працівник відділу кадрів. Колишній! Ви його добре знаєте! Він дивакуватий, він далекий від реалій сучасного світу. Райне втратив роботу і це змінило його життя, бо як тепер існувати в «світі прогресу та ефективності»? Залишається одне: терміново «апгрейдити» своє життя!
Коли: о 19.00
Де: Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра, Броварський проспект, 25
Вартість квитків: 50-100 грн.
Шевченківські дні
10 березня День пам’яті Шевченка:
14:00 «Шевченкіана Опанаса Сластіона» Кураторська екскурсія Надії Орлової
16:30 «Заклятий Шевченко»: Кобзар у фольклорі та ідеології». Лекція Михайла Назаренка, літературознавця, критика, письменника-фантаста, кандидата філологічних наук
Де: Будинок-музей Тараса Шевченка, провулок Тараса Шевченка, 8-А
Вхід вільний. 9 та 10 березня у музеї – дні відкритих дверей!
Полусмак останнього кохання
Зворушлива історія любові Тараса Шевченка і Ликери Полусмак в своєму втіленні є першопрочитанням маловідомих сторінок останнього року життя Пророка українців — великого Кобзаря. Історія, яку приховували 150 років. Тарас Шевченко і Ликерія Полусмак — чи вони справді були нареченими? Який скелет 40 років тримала у своїй шафі кохана Великого Кобзаря? Розгадку цих таємниць ви отримаєте в несамовитій «Лавсторі» Театру української традиції «Дзеркало»!
Коли: о 19.00
Де: Київський академічний театр КОЛЕСО, Андріївський узвіз, 8
Вартість квитків: 150 грн.
Балет Лілея
«Лілею» в Києві демонструють всього раз на сезон — на день на день народження Тараса Шевченка, адже ця вистава присвятичена героїням его поезії — простим українським дівчатам, які боролися за свою долю, незважаючи ні на що.
Коли: о 19.00
Де: Національна опера України, вул. Володимирська, 50
Вартість квитків: 50-600 грн.
Pushkin Klezmer Band – Purim!
10 березня єврейський оркестр Pushkin Klezmer Band та балкансько-русанівськи хулігани TOPORKESTRA влаштовують великий святковий бал-карнавал на честь Пуріма. Це найшаленіше з єврейських свят – треба танцювати, перевдягатися та випити стільки, щоб не відрізняти ворога від друга. Тож беріть костюми, маски (та все, що залишилось від Маланки), або приходьте просто так!
Коли: о 19.00
Де: Галицька синагога, вул. Жилянська, 97а
Вартість квитків: 300 грн, в карнавальному образі 250 грн.
Слідкуйте за актуальними новинами на наших каналах у Telegram та Facebook.
Sourse: vechirniy.kyiv.ua