Виконавці представлять музику всіх континентів, декілька світових прем’єр українських та іноземних композиторів, передбачена участь артистів ЮНЕСКО з багатьох країн, поєднання онлайн та офлайн форматів.
«Ми прагнемо висловити вдячність лікарям усього світу за мужність та самовідданість, підкреслити солідарність у подоланні глобального виклику пандемії COVID-19», — наголосив автор проєкту, артист ЮНЕСКО в ім’я миру Герман Макаренко.
Концерт-презентація міжнародного проєкту відбудеться у вересні, глядацьку залу заповнять саме українські медики. Створений у підсумку аудіовізуальний продукт розмістять на онлайн-платформі у вільному доступі і його побачать лікарі з усього світу.
У програмі — кілька творів кожного континенту.
У програмі представлять по кілька творів кожного континенту. Зокрема, гімну «Шлях надії» французького композитора П’єра Себо. Також в режимі реального часу турецький композитор Кудсі Ергунер виконуватиме інструментальну партію, яка транслюватиметься онлайн на великий екран, водночас, у концертній залі акомпануватиме йому оркестр «Kyiv Classic».
Ще одним прикладом міжкультурного діалогу стане прем’єра твору «Africa forever» українського композитора Артема Рощенка, який написано з використанням музичного фольклору народів центральної Африки та пігмеїв.
Проєкт відбудеться під патронатом ЮНЕСКО, за підтримки ВООЗ та Українського культурного фонду.
Нагадаємо, що у Національній філармонії України стартувала серпнева фієста оркестрової музики.
Ольга КОСОВА, «Вечірній Київ»
Sourse: vechirniy.kyiv.ua