25 жовтня у Facebook відбудеться онлайн премє'ра вистави "Людина з…" Київського академічного театру драми і комедії на лівому березі. 

У звичайному, здавалося б, відділку поліції затриманий ніяк не може зрозуміти причину свого арешту. На перший погляд, все в порядку: документи, що посвідчують особу, і чесні відповіді на питання мали б розставити всі крапки над «і». Але звичайний допит поліції перетворюється на дивне тестування, яке стирає усі кордони між реальністю і абсурдом. Що це? Тест на усвідомлення дійсності? Перевірка його буденних механічних дій? Лекція про музичний стиль noise industrial? Чи задушевна розмова про любов до батьківщини? І чому його, врешті, затримали, що взагалі тут відбувається і чи можна це все зупинити?  

П'єсу росіянина Дмитра Данілова "Людина з Подольська" переклав та адаптував драматург Павло Ар'є. 

– Менти не вчать героя любити своє місто, а змушують. Нам треба повністю відмовитися від російського матеріалу. Але цю п`єсу я взявся адаптувати, тому що вона показує жахливі речі, які насправді відбуваються в Російській Федерації. Це про той страшний "русский мир", який може прийти до нас. Коли держава буде змушувати любити оцюе все… "Людина з …" – комедія. Ми сміємося, а насправді вже не смішно, – прокоментував він журналістам.

Постановку на межі сюру та реальності здійснив білоруський режисер та драматург Дмитро Богославський. 

Акторський склад вистави: 

Людина з Броварів: Владислав Писаренко

Людина з Ірпіня: Сергій Кияшко

Перший поліціянт: Костянтин Олексенко

Другий поліціянт: Сергій Коршиков

Поліціянтки: Ірина Ткаченко

Коли: 25 жовтня о 15.00

Де: Facebook-сторінка театру

Нагадаємо, Кіноколо 2020: у столиці назвали кращі українські фільми

Марія Катаєва

Використання матеріалів сайту лише з активним посиланням на vechirniy.kyiv.ua

Sourse: vechirniy.kyiv.ua

No votes yet.
Please wait...

ОСТАВЬТЕ КОММЕНТАРИЙ

Please enter your comment!
Please enter your name here