16 днів протидії гендерного насильства

В рамках міжнародної акції  «16 днів проти гендерного насильства»  Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведе перформанси під гаслом «#НеМовчиПроВажливе». Перший відбудеться 25 листопада з 18:00 до 19:00 біля ТРЦ «Оушен плаза» (вул. Антоновича, 176).Як розповіли Вечірньому Києву організатори, на площі встановлять спеціальну конструкцію, на яку проєктуватимуть сцени насильства — фізичного та психологічного, герої якого зображені тінями. Посередині між жертвою і кривдником буде місце, куди може встати будь-хто охочий та символічно захистити жертву від насильства. 

 

Таким чином соціальна акція #НеМовчиПроВажливе привертає увагу до  проблем насильства, у тому числі гендерного та домашнього. Суть її у тому, що важливою є реакція абсолютно кожної людини на будь-які прояви насильства. І саме вчасна реакція, вчасне повідомлення про проблему, навіть у разі виявлення насильства до незнайомих людей, може  вирішити ситуацію і допомогти потенційним жертвам уникнути насильства. Тоді як просто бездіяльність часто стає мовчазною згодою і тільки провокує подібні випадки в соціумі.

Такі перформанси відбуватимуться впродовж міжнародної акції "16 днів проти гендерної насильства", зокрема:

2 грудня з 18.00 о 19.00 — біля ТРЦ «РайON» (вул. Лаврухіна, 4)

10 грудня з 18.00 до 19.00 — на Контрактовій площі біля пам'ятнику Сковороди

Таком киянам нагадують про гарячу лінії для осіб, які постраждали від домашнього насильства «15-00» , на яку можна звернутися  у випадках вчинення домашнього насильства та насильства за ознакою статі.  Детальніше про протидію насильству читайте на сайті Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Сьогодні у столиці розпочинається кампанія «16 днів проти насильства»

Марія Катаєва

 

Слідкуйте за актуальними новинами на наших каналах у Telegram та Facebook.

Sourse: vechirniy.kyiv.ua

No votes yet.
Please wait...

ОСТАВЬТЕ КОММЕНТАРИЙ

Please enter your comment!
Please enter your name here