На курсі розкажуть, де застосовувати дизайн-мислення, як розвивати емпатію, як дизайн-мислення допомагає вирішувати проблеми та як воно сприяє творчості.
«Чи потрібне дизайн-мислення, якщо ти не дизайнер? Так. Чи народжуються одразу з дизайн-мисленням? Ні. Але ми зробимо все, щоб дати уявлення про головні принципи. Вони потрібні кожному: й інженеру, й програмісту, й підприємцю. Принципи є базовими, і тому надважливими», — зазначає кураторка проєкту Оксана Карасьова.
Спікери — управлінці та топ-менеджери, які застосовують дизайн-мислення у бізнесі.
Як повідомляє Київський молодіжний центр, протягом п’яти онлайнових лекцій слухачі дізнаються:
- що таке дизайн-мислення? Спікерка — Дарина Мартиненко, project coordinator в Logos;
- навіщо потрібна емпатія та чому важлива кожна конкретна людина? Спікерка — Катерина Пилип’юк, СМО в Unit.City, Head of Corporate Branding and PR в DIM;
- дизайн-мислення у виявленні проблемних аспектів у роботі? Спікер — Андрій Станченко, CEO у NewRealGoal, Vice President y IMC-Ukraine;
- як постійно генерувати нові ідеї? Спікер — Артем Гавриль, CEO маркетингового агентства «HAVRYL agency», автор програми «MENTOR»;
- важливість прототипування для дизайн-мислення. Спікер — Антон Новаковський, Manager People Advisory Services у EY, Business-trainer у PROFI Space.
Коли: 14-23 липня
Формат: онлайнові лекції в Youtube
Участь безкоштовна за реєстрацією
Дизайн-мислення — це найуспішніша світова методика для створення інновацій, яку активно використовують у роботі такі компанії, як Facebook, Google, Apple, Procter& Gamble, Samsung, IBM, IKEA. Курси з дизайн-мислення є важливою складовою навчального процесу Стенфордського університету та інших провідних університетів світу.
Сьогодні інновації важливі у будь-якій сфері життя. Незалежно від того, хто ви — керівник у міжнародній корпорації, підприємець, що відкриває свою справу, працівник урядової організації чи вчитель початкових класів — ви хочете досягати кращих результатів з меншими витратами. І в цьому вам допоможе дизайн-мислення. Цей метод відкриє для вас інструменти, за допомогою яких ви зможете почати мислити інноваційно — побачити приховані можливості, які тільки й чекають, щоб їх помітили.
Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»
Sourse: vechirniy.kyiv.ua