Французький геолог презентує у Києві фільм про виникнення життя

30 січня в кінотеатрі "Ліра" відбудеться показ фільму “Життя: першопочаток” Лорана Ліхтенштейна (2016 р. — 52 хв) та обговорення з Абдерразаком Ель Альбані, геологом та викладачем університету м. Пуатьє

В надії підтвердити свою теорію про виникнення життя на Землі, геолог об‘їхав весь світ, від Габону до України!

Бути живим — ця тема ставить в центр Ночі ідей-2020 питання екологічної рівноваги та відносин людини зі світом.“Бути живим” — це також діяти, брати на себе відповідальність, наповнювати смислом свої дії та своє існування. Що означає “бути живим”? Яким є наше місце у живому світі?



Французький геолог Абдерразак Ель Альбані, що очолював міжнародну дослідницьку групу у 2008 році відкрив макроскопічну багатоклітинну форму життя скам‘янілостей на ділянці, що знаходиться у провінції Верхнє Огове у Габоні, також відомих як група скам‘янілостей міста Франсвіль або Франсвільска біота. У липні 2010 року, ці пошукові роботи висвітлювалися у науковому виданні Nature.

Вивчення цих решток стало свідченням появи складного багатоклітинного життя у докембрійських породах, датованих 2,1 мільярдів років тому. До того ж, відкриття цих організмів змінило дату виникнення багатоклітинного життя та дало можливість переглянути та поглибити вже відомі знання людства про еволюцію біосфери на Землі впроводж історії нашої планети. І з огляду на ці відкриття Україна є винятковою та сприятливою локацією для подальших досліджень. Викладач університету м. Пуатьє Абдерразак Ель Альбані – визнаний науковий експерт у міжнародних дослідницьких інститутах. Допитливий і відданий своїй справі, він вміє зацікавити слухачів результатами своїх досліджень, що проходили також в Україні, та досвідом спільної наукової роботи.

Захід пройде французькою з перекладом

Коли: 30 січня о 19.00

Де: кінотеатр Ліра, вул. Вел. Житомирська, 40

Вхід вільний за реєстрацією 

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.

Sourse: vechirniy.kyiv.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *