У Києві до відповідальності притягнули 58-річного керманича, який спровокував дорожню пригоду. Чоловік перетнув суцільну лінію, виїхавши на протилежний бік дороги: внаслідок інциденту постраждали двоє осіб.
Про це днями, 25 червня, оприлюднила пресслужба Київської міської прокуратури.
Згідно з матеріалами справи, у грудні 2024 року обвинувачений керував транспортним засобом марки "FIAT DUKATO", рухаючись від Броварського проспекту у напрямку села Зазим’я. Вказана автодорога передбачає по одній проїзній смузі в кожному напрямку.
"Не зважаючи на обмежену видимість на шляху, водій прийняв рішення обігнати одразу три автівки, маневруючи на зустрічну смугу. У цей же момент назустріч йому рухався автомобіль "SKODA FABIA", в якому перебувало двоє людей. Уникнути лобового зіткнення учасникам руху не вдалося", — зазначено у повідомленні.
Наслідки ДТП. Київська міська прокуратура/Telegram
У прокуратурі інформують, що в результаті дорожньо-транспортного інциденту водій та пасажирка транспортного засобу "SKODA FABIA" дістали тяжкі тілесні ушкодження. Зокрема, лікарі встановили множинні переломи, струс мозку, травми грудної клітки та інші ушкодження тіла.
Наслідки ДТП. Київська міська прокуратура/Telegram
Деснянський районний суд української столиці визнав винним керманича, котрий порушив правила дорожнього руху, здійснивши виїзд на зустрічну смугу, та призначив йому покарання у вигляді 6 років позбавлення волі, заборонивши керувати автотранспортом протягом 3 років. Згідно з рішенням суду, він зобов’язаний відшкодувати двом потерпілим збитки, що становлять майже 1 мільйон гривень, про це повідомили у відомстві.
