Двенадцатая ночь, или что угодно – Театры Киева на Vgorode.ua

Культурный центр “Печерський Палац”

16 травня 2026, 19:00 – 18:00

250 – 790 грн. Дванадцята ніч, або як хочете - фото

Артисти майстерні Народного артиста України Олега Замятіна представляють на сцені “Печерського палацу” чудову романтичну комедію-бестселер Вільяма Шекспіра «Дванадцята ніч, або як хочете» у постановці Євгена Храмцова.

Комедія плутанини, де кохання змінює вигляд, ідентичності переплутуються, а випадок керує долями.
Персонажі потрапляють у світ масок, жартів і небезпечної пристрасті, де кожен шукає себе та любов.

Іронія, жива музика, швидкий темп і шалені емоції перетворюють класику Шекспіра на сучасну історію про прагнення бути почутим. Весело, зухвало та несподівано – вечір, після якого захочеться закохатися знову.

Підписуйтесь на соц.мережі майстерні
https://www.instagram.com/maysternya.zmtn?igsh=ejlyOW8wcnVhamFi

Короткий сюжет п’єси
Комедія Дванадцята ніч Вільям Шекспір розповідає про Віолу, яка після корабельної аварії переодягається в чоловіка і опиняється при дворі герцога Орсіно. Допомагаючи йому залицятися до графині Олівії, вона сама закохується в нього, тоді як Олівія закохується в переодягнену Віолу, що спричиняє кумедну плутанину почуттів та особистостей.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *