Кабмін продемонстрував членам Європарламенту зруйновану київську теплоелектроцентраль та представив стратегію на прийдешній обігрівальний період.

Члени Європарламенту та національних парламентів держав Європи сьогодні, 25 лютого, побували на Дарницькій ТЕЦІнформація про те, що це саме Дарницька теплоелектроцентраль, базується на даних міністра Олексія Кулеби в повідомленні про кількість атак на дану ТЕЦ та наслідки: 1100 будівель залишилися…









