«Динамівець» став найкращим футболістом місяця

87 Українська Премʼєр-ліга визначила, хто заслуговує на нагороду вітчизняного вищого дивізіону за підсумками вересня У відповідній номінації переміг півзахисник «Динамо» Володимир Бражко. Набравши в ході голосування 39,6%, він випередив півзахисника «Полісся» Олександра Назаренка (32,3%). Протягом вересня Бражко зіграв у пʼяти матчах…









