Експерти вважають, що творчість майстра — це геніальний синтез подолання екологічних проблеми та мистецтва.
«Київський художник збирає пластикові відходи та створює з них картини. Фарби не використовує. Серед матеріалів: поліетилен, вініл, залишки від комп’ютерів, пакети, іграшки, корки від пляшок, ручки, ізоляція кабелів, запальнички, тазики, кришки від стаканчиків для кави. Картини є рельєфними і у них виражений 3D малюнок», — пояснили у Музеї.
Дмитро Ульянов під час відкриття виставки. Фото: пресслужба Музею історії туалету
На урочисте відкриття, окрім автора картин, були запрошені тренерка з екоосвіти, членкиня ГО «Український екологічний клуб «Зелена Хвиля» Ірина Саньковська та експертка з охорони водних ресурсів КП «Плесо» Мар’яна Гінзула. Кожен зі спікерів виступив з промовою, наголосивши на важливості збереження водних ресурсів та популяризації бережного ставлення до довкілля серед молоді та дітей.
Запрошені гості та спікери зійшлися на думці, що прибирання сміття на берегах річок є одним з найефективніших засобів подолання екологічних проблем річок.
Виставка триватиме з 6 липня до 6 жовтня у холі Музею історії туалету (вул. Рибальська, 22)
Вхід безкоштовний.
Нагадаємо, вперше в історії України київський музей отримав сертифікат «Книги рекордів Гіннеса». Київський музей історії туалету, який днями й став номінантом у номінації «Найбільша колекція сувенірних унітазів у світі» всесвітньо відомої книги.
Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»
Sourse: vechirniy.kyiv.ua