Національна філармонія України починає трансляції концертів онлайн із Колонної зали імені Миколи Лисенка. Можна почути вишукану музику та улюблених виконавців не в записах, а в реальному часі.
Перший онлайн концерт – Фридерик Шопен. Людмила Марцевич (фортепіано).
6 травня українська піаністка, народна артистка України, солістка Національної філармонії України, професор Людмила Марцевич, подарує вам вечір музики Фридерика Шопена. Цього вечора вона виконає такі твори Фридерика Шопена: Балада № 3 (ля бемоль мажор, тв. 47), Ноктюрн (сi бемоль мінор, тв. 9), Мазурки (соль мінор – тв. 24, № 1 та сi бемоль мінор – тв. 24, № 4), Великий вальс (ля бемоль мажор, тв. 42), Вальс (№ 7, до дiез мінор) та Скерцо (№ 2 сі бемоль мiнор, тв. 31).
Коли: 6 травня о 20:00.
Де дивитися: на офіційній сторінці Національної філармонії України у мережі Facebook та на каналі YouTube.
Про виконавицю
Піаністка Людмила Марцевич концертну діяльність почала ще ученицею Одеської середньої спеціальної музичної школи імені П. С. Столярського, після перемоги на Українському конкурсі піаністів імені М. В. Лисенка (І премія). Музичну освіту вона продовжила в Одеській державній консерваторії імені А. В. Нежданової та в аспірантурі Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського. Вона є ученицею професорів М. Старкової, Є. Вауліна, Л. Гінзбург, Я. Зака та В. Сєчкіна.
Людмила Марцевич мала сольні виступи та в ансамблях із видатними музикантами, у супроводі симфонічних та камерних оркестрів під орудою, зокрема, диригентів Натана Рахліна, Стефана Турчака, Ігоря Блажкова, Володимира Сіренка й не лише. А ще Людмила Марцевич неодноразово гастролювала у Франції, Німеччині, Норвегії, Словаччині, Іспанії, Кореї, Польщі, США, країнах СНД. В її репертуарі – твори класичної спадщини, епохи романтизму та сучасних авторів. Також піаністка має багато записів, що зберігаються у фондах Українського радіо та телебачення. Цікаво, що преса завжди підкреслює глибоку концепцію та особливий філософський підхід Людмили Марцевич до репертуару, який вона виконує, а також – романтичну піднесеність, благородство звуку, індивідуальний стиль, вишуканість тощо.
Слідкуйте за актуальними новинами на наших каналах у Telegram та Facebook.
Sourse: vechirniy.kyiv.ua