Рух транспорту вулицею Євгена Маланюка частково обмежено до 20 серпня: схема

Рух транспорту вулицею Євгена Маланюка частково обмежено до 20 серпня: схема

«Київавтодор» перепрошує за тимчасові незручності

З 6 по 20 серпня, з 8:00 до 20:00, рух транспорту вулицею Євгена Маланюка буде частково обмежено. Про це повідомляє «Главком» з посиланням на комунальну корпорацію «Київавтодор».

Дорожні служби Дніпровського району відремонтують асфальтобетонне покриття тротуару та проїжджої частини на ділянці від вулиці Дениса Рачинського до вулиці Центральна Садова.

З 6 по 20 серпня рух транспорту вулицею Євгена Маланюка буде частково обмежено З 6 по 20 серпня рух транспорту вулицею Євгена Маланюка буде частково обмежено інфографіка: «Київавтодор»

Зазначається, що роботи будуть проводитися за сприятливих погодних умов. Мешканців просять враховувати обмеження під час планування маршруту.

Нагадуємо, що рух транспорту на Солом’янській площі частково обмежено до кінця серпня 2025 року. Дорожники Солом’янського районного комунального адміністративного комплексу відремонтують ділянку дорожнього покриття від проспекту ВПС до вулиці Солом’янської.

Також рух транспорту вулицею Драгоманова буде частково обмежено до 10 жовтня. Роботи будуть проводитися поетапно – без одночасного перекриття всіх смуг руху на зазначеній ділянці.

До речі, рух транспорту мостом через річку Десенка буде частково обмежено до кінця 2025 року. Обмеження стосується другої, третьої та четвертої смуг у напрямку станції метро «Почайна». Для руху транспорту з протилежного боку мосту в напрямку житлового масиву «Троєщина» організовано дві окремі смуги. Громадський транспорт з лівого на правий берег продовжуватиме працювати без змін – у крайній правій смузі, призначеній для маршрутного транспорту.

Источник

No votes yet.
Please wait…

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *