Вечір вівторка не дасть вам засумувати! Сьогодні на вас чекають про економію та монетизацію пільг, лекція про перфекціонізм, прем'єра фільму про видатних українських художників-монументалістів Ади Рибачук та Володимира Мельниченка, дискусія про небезпеку діджиталізації, вистава про маленького принца, відкриття виставки про гроші, розмова та проєкт , присвячені 90-річчю Алли Горської, концерт світових зірок-саксофоністів та багато іншого.
ВЕЧІР З МИСТЕЦТВОМ.
Відкриття виставки Олеся Солов'я "Сонячна повінь"
Цикл живописних полотен «Сонячна повінь», створений художником упродовж двох років (2018-2019), демонструє його щиру закоханість у невичерпні таємничі принади рідної української природи, пильним спостерігачем якої він виступає, як філософ та митець. Олесь Соловeй – митець, який талановито реалізує себе як майстер монументального живопису, творчо продовжуючи мистецькі традиції свого вчителя Миколи Стороженка, та самобутній живописець-станковик, котрий яскраво проявив себе у жанрах історичної картини, портрету та пейзажу.
Коли: о 17.00
Де: Національний музей літератури України, вул. Богдана Хмельницкого, 11
Вхід вільний
Виставка Ольги Адам "Усі гроші світу"
Як зображення на грошах впливають на світ? Як вони еволюціонують та яку роль відіграють? І чому тепер, в епоху цифрових носіїв, коли зображення зникли, гроші не втратили своїх енергетичних властивостей та влади над людьми, хоча зображення як мистецтво не перестало бути міжнародною мовою спілкування і все ще має вплив? Відповіді на усі ці питання намагається знайти художниця Ольга Адам, стилізуючи та інтерпретуючи зображення на купюрах і монетах різних країн.
Коли: о 18.00
Де: Музей історії Києва, вул. Богдана Хмельницького, 7
Вхід вільний
ВЕЧІР З ТВОРЧІСТЮ ВИДАТНИХ
Алла Горська і Віктор Зарецький: художній і сімейний тандем
У Культурно-мистецькому центрі НаУКМА триває виставковий проєкт "Лавреати. Художники — лавреати Шевченківської премії у мистецькій колекції НаУКМА", який знайомить з кращими творами університетської колекції. В експозиції — твори Емми Андієвської, Георгія Якутовича, Миколи Малишка, Віктора Зарецького, Анатолія Криволапа та інших визнаних і відомих митців. Дев'ять імен, тринадцять робіт, і кожна — окремий сюжет з історії українського мистецтва ХХ століття. У лекційному міні-циклі кураторки проєкту, мистецтвознавиці Діани Клочко, ми пропонуємо дослідити деякі з цих сюжетів.
60-ті роки минулого століття у Києві були багаті на яскраві творчі пари, але тандем Горської і Зарецького увійшов також і до історії дисидентського й правозахисного руху.
Діана Клочко розповість про те, як працювали ці двоє митців у визначних монументальних проєктах, у яких так багато ремінісценцій мексиканських художників, чому в якийсь момент їхні стилі й композиційні рішення стали неподібними, і навіщо Зарецький повністю змінив стиль після трагічної загибелі дружини.
Коли: о 18.00
Де: Культурно-мистецький центр НаУКМА, вул. Іллінська, 9
Вхід вільний
Відкриття виставки «Алла Горська — Героїня»
Виставка приурочена до Днів Білої Стрічки в рамках всесвітньої акції «16 днів активізму проти насильства щодо жінок» та 90-річчя з дня народження відомої художниці-правозахисниці Алли Горської. Творча діяльність художниці не відповідала критеріям свого часу, полотна нищила радянська влада, вона жила у часи репресій та насильства, але попри все мисткиня завжди допомагала тим, хто того потребував, протестуючи проти порушень прав людини. Алла Горська — це окрема сторінка в історії українського культурного відродження, її трагічна смерть породила значний резонанс як в Україні, так і у світі. В її роботах присутні образи сильної жінки і ключових персоналій української культури.
Коли: о 18.30
Де: America House Kyiv, вул. Миколи Пимоненка, 6
Вхід вільний. Не забудьте паспорт або посвідчення водія.
Рембрандт. Чудо світла.
Портрети, натюрморти, пейзажі, жанрові сцени, картини на історичні, біблійні, міфологічні теми, голландський живописець був неперевершеним майстром малюнка та офорту. Про історію, живопис, і внесок великого художника, поговорять на лекції.
Коли: о 19.00
Де: FIRST Conference HALL, вул. Володимирська, 49А
Вартість квитка: 300 грн.
ВЕЧІР КОРИСНИЙ.
Монетизація пільг? Як зекономити на опаленні?
Головні теми зустрічі:
1) Найбільші суми у платіжках-за опалення. Як зекономити? Фонд Енергоефективності: нові можливості для фінансування термореновації житлового фонду. Енергоаудит – перший крок до початку роботи з Фондом.
2) Монетизація пільг: чому в платіжках за жовтень 2019 не враховані пільги, як раніше?; чому відбулись зміни?; отримання «живими грошима» чи у безготівковій формі; як і де оформлювати заяву тощо.
Експерти: Наталія Кальченко, юрист з питань створення
та функціонування ОСББ (Національний консультант ПРООН по м. Києву), Олексій Веха, регіональний консультант IFC Програма "Фонд Енергоефективності України"
та Ірина Головатенко, керівник Перша Муніципальна Школа ОСББ (м. Київ).
Коли: о 18.30
Де: Інститут інноваційної освіти КНУБА, вул. Освіти, 4
Вхід вільний
ВЕЧІР ПСИХОЛОГІЧНИЙ.
Перфекціонізм — ресурс чи перешкода розвитку?
Перфекціонізм — вища форма професіоналізму чи шкода вашому емоційному здоров'ю?Для того щоб переключитися зі світу ідеалу на реалізацію, потрібно припинити обслуговувати ілюзію, а навчитися ловити везіння і удачу. Яка у сучасному контексті розвитку суспільства вже не має кордонів.
До чого ми рухаємося? Що нас очікує?
Коли: о 19.00
Де: Dialog hub, вул. Володимирська, 43
Вхід вільний, реєстрація
ВЕЧІР В КІНО.
Шелест кроків. Прем'єрний показ
Документальний фільм-історія про життя й творчість видатних українських художників-монументалістів Ади Рибачук та Володимира Мельниченка, головний витвір яких — стіна Пам’яті на байковому цвинтарі — був знищений радянською владою після 13 років щоденної кропіткої праці митців…
Коли: о 19.00
Де: Будинок кіно, вул. Саксаганського, 6
Вхід вільний, реєстрація
Де межа між "державою в смартфоні" та цифровим тоталітаризмом
Коли: о 19.00
Лекція Кеті Чухров на Київській бієнале
Коли: о 19.00
Artist talk: Подорож нічиєю землею — Курт Кайндль
Коли: о 19.30
Маленький принц: кохання вічне! Улюблена історія дітей та дорослих
Коли: о 19.00
Робив і буду робити добро
"Робив та робитиму добро" — постановка, що має на меті занурити вас в світ фантазій й розбудити в кожному прийдешньому голос внутрішньої дитини. Адже з часом ми цей голос забуваємо, або не чуємо. Через роботу, побутові, рутинні справи, швидкоплинність часу. Але ж саме в дитинстві ми не маємо проблем, в нас є безліч справ, енергії, та, найголовніше, — нам все цікаво і хочеться навчатися, пізнавати, а на смуток — бракує часу.
Автор, режисер і актор — Олександр Сердюк ( Інародний театр абсурду Воробушек).
Коли: о 19.00
Де: Кінотеатр "Ліра", вул. Вел. Житомирська, 40
Вартість квитка: 100-200 грн.ВЕЧІР МУЗИЧНИЙ.
Концерт "Все про кармен"
Коли: о 19.00
Гала-Концерт / Браво, SAX!
Коли: о 19.00
Пашина 20-ка — Світові Хіти #1
Коли: о 19.30
Слідкуйте за актуальними новинами на наших каналах у Telegram та Facebook.
Sourse: vechirniy.kyiv.ua