Серед тих, хто бігтиме — воїни, лікарі, небайдужі люди з усього світу
Кожен учасник зможе подякувати герою або героям, вказавши їхні імена на стартовому номері та пробігши дистанцію в Києві або будь-якій точці планети.
Стартувала реєстрація на благодійний забіг заради підтримки тих, хто понад 9 років захищає, рятує, лікує і наближає перемогу України — «Найдовший у світі марафон».
Замість реєстраційних внесків для участі в забігу організатори пропонують зробити донат на збір «Запакуй небо ― прокачай ППО» від Нової пошти та фонду «Повернись живим».
Щоб приєднатися до «Найдовшого у світі марафону», необхідно:
- зареєструватися на сайті worldslongestmarathon.org;
- зробити внесок на збір Нової пошти та фонду «Повернись живим» для підсилення протиповітряної оборони України;
- отримати стартовий номер, на якому вказати імʼя того, кому присвячуєте свій забіг;
- 29 жовтня пробігти дистанцію в Києві або в будь-якій точці планети;
- опублікувати фото або відео в соцмережах з хештегом #worldslongestmarathon і позначити сторінку @worldslongestmarathon.
«Ми порівнюємо шлях України до перемоги з марафоном, адже марафон ― це дистанція, що вимагає витривалості, стійкості й сили. Саме це демонструють наші військові, лікарі, рятувальники, волонтери — усі витривалі марафонці, які не зупиняються ні на мить заради кожного з нас, — говорить Інна Поперешнюк, співзасновниця Нової пошти, учасниця та організаторка марафонів. — Ми знаємо, наскільки героям важлива підтримка, і „Найдовший у світі марафон“ ― це спосіб об’єднати людей з усього світу для подяки та підтримки тих, хто наближає перемогу України».
Учасниками кампанії «Найдовшого у світі марафону» стали військові Сухопутних військ ЗСУ Андрій та Надія, військовослужбовець «Ліон», який відновлюється після поранення у Національному реабілітаційному центрі «Незламні», старша медична сестра відділення анестезіології НДСЛ «Охматдит» Ольга Демидова та працівники Фонду компетентної допомоги армії «Повернись живим» ― ветеран російсько-української війни Андрій Нагорний та воєнний кореспондент Максим Лиманський.
Військовий із позивним «Ліон» коли розпочалася повномасштабна війна, хлопець працював за кордоном. Рішення повернутися до України та захищати її, свою родину і наречену ухвалив блискавично. За вісім місяців служби побував в найгарячіших точках Сходу: Ізюм, Лисичанськ, Кремінна, Соледар та Бахмут. Ногу втратив на Донеччині. «Ліон» усе життя займався спортом. Бігав марафони та спринти.
Кожен, хто зареєструється на забіг, отримає стартовий номер із фактом про війну в Україні й місцем для присвяти, а також листівки зі світлинами Костянтина та Влади Ліберових — українських фотографів, чиї роботи з місць бойових дій увійшли до рейтингу Top 100 Photos of 2022 by Time та регулярно публікуються у світових ЗМІ, серед яких Washington Post, CNN та інші.
Учасники також отримають медаль: одна її сторона присвячена всім, хто, ризикуючи власним життям, наближає перемогу України, а друга сторона динамічна та візуалізує рух марафонця, який, як і Україна, ніколи не зупиняється. Візуальний концепт медалі розробив український дизайнер зі світовим імʼям Юрко Гуцуляк.
Кількість стартових наборів обмежена: їх отримають перші 10 000 учасників. Нова пошта власним коштом доставить набір по Україні та світу, а учасники, які бігтимуть дистанцію у Києві, отримають набір за день до забігу на локації «Найдовшого у світі марафону» ― на ВДНГ.
Нагадаємо, напередодні Дня пам’яті, вже вшосте відбувся Всеукраїнський забіг «Шаную воїнів, біжу за героїв України».
Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»
Sourse: vechirniy.kyiv.ua