Переваги дистанційного керування мостовим краном

Переваги дистанційного керування мостовим краном

Переваги дистанційного керування мостовим краном

В останні роки на багатьох вітчизняних підприємствах, де для підйому та переміщення важких вантажів використовуються мостові крани, проводиться їх переведення на радіоуправління з підлоги замість традиційних способів керування (за допомогою провідного підвісного пульта або з кабіни, прикріпленої до мосту). Як свідчить практика, така модернізація кранів мостового типу має чимало переваг.

Насамперед, це точність та зручність позиціонування вантажів. Адже оператору-кранівнику, який перебуває в кабіні або керує краном за допомогою ППУ, часом буває складно плавно підняти та опустити вантаж у потрібне місце. Цілком очевидно, що при виконанні таких робіт як встановлення нового обладнання на підприємствах, навантаження слябів або металу в рулонах на транспортні засоби, багатьох інших подібних операціях, вкрай важлива точність розміщення.

При високих робочих висотах виконати маніпуляції з вантажем часом буває дуже складно. Оператор вантажопідіймального крана з радіокеруванням може знаходитися безпосередньо біля місця встановлення (або навантаження) – так йому набагато простіше забезпечити точність позиціонування вантажу. Таким чином, прискорюється весь процес виконання підйомно-транспортних робіт.

Ще одна перевага дистанційного керування – можливість керування одночасно кількома вантажопідйомними кранами. Якщо в одному приміщенні встановлено відразу дві або більше одиниць кранового обладнання, то з їх контролем та керуванням цілком може впоратися один працівник. Крім того, оператор радіокерованого крана здатний виконувати роботу стропальника. Це дозволяє підвищити ефективність робіт та скоротити фонд оплати праці персоналу.

Варто також відзначити можливість вибору варіанта дистанційного управління. Наприклад, Київський завод підіймально-транспортного обладнання пропонує своїм замовникам різні сучасні моделі пультів як кнопкових, так і джойстикових. Радіус дії таких радіопультів – до 100-150 метрів, що цілком достатньо навіть для великого робочого майданчика.

Переведення крана на дистанційне керування з підлоги — https://kzpto.com.ua/uk/radiokeruvannya-kranom/ значно підвищує рівень безпеки при виконанні потрібних вантажно-розвантажувальних робіт. Адже в такому випадку оператор знаходиться на підлозі, причому може вибирати для себе будь-яку точку, де у нього буде найліпший огляд робочої зони та транспортуємого вантажу. Йому не потрібно щоразу забиратися в кабіну або обов’язково слідувати за краном у разі використання провідного пульта.

Фахівці КЗПТО мають величезний досвід робіт із переведення кранів на радіоуправління. На дистанційне керування можна перевести не тільки сучасні, а й застарілі моделі вантажопідіймальної кранової техніки будь-яких виробників. Усі подробиці про те, як саме перевести кран на керування з підлоги за допомогою радіосистеми, можна дізнатися на заводському сайті. Посилання — тут.

Rating: 5.0/5. From 2 votes.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *